۰۲۱۴۳۶۷۴۳۰۰

تور ارزان قیمت یا تور بی قیمت ؟

تور ارزان قیمت یا تور بی قیمت ؟

تور ارزان قیمت یا تور بی قیمت ؟

منطق شما چه حکمی میکند ؟ بهترین قیمت یا ارزان ترین قیمت ؟ تور ارزان قیمت یا تور با قیمت واقعی ؟ همه ی ما میدانیم هیچ ارزانی بی دلیل نیست . چرا ؟ در ادامه با هم دلیلش را مرور میکنیم .

 

با توجه به بررسی مسافران در خصوص انتخاب بهترین قیمت تور مورد نظر خود ، لازم به توضیح است تفاوت نرخ تور های مسافرتی ، جدا از رقابتی بودن نرخ بین آژانس ها ، به چند نکنه دیگر هم بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم .

 

 

تاریخ حرکت :

قیمت بلیط هواپیما در تاریخ های مختلف نوسان زیادی دارد ، گاهی ممکن است تغییر 1 روزه در زمان سفر نرخ تور را بسیار ارزان تر یا گران تر کند .

 

شرکت هواپیمایی :

نوع شرکت هواپیمایی  ، ساعت پرواز ، ، مدت زمان ترانزیت شما ( در صورتی که پرواز توقف داشته باشد )  ، زمان رسیدن شما به مقصد ، کیفیت صندلی های هواپیما ، کلاس پرواز . همه ی اینها مواردیست که در نرخ تور شما تاثیرگذار است .

 

هتل :

بعنوان مثال شما قصد اقامت در یک هتل 4 ستاره را دارید . در نظر داشته باشید میان هتل های 4 ستاره بسته به کیفیت ، نوع پذیرایی ( صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی ) ، فاصله تا مرکز شهر ، فاصله تا ساحل و ارائه خدمات آنها اختلاف قیمتی زیادی هست .

بنابراین تنها به ستاره هتل توجه نکنید .

 

ترانسفر ( استقبال و بدرقه ) :

تاخیر در انجام ترانسفر ، انتظار زیاد مسافر برای تکمیل ظرفیت خودرو ، استفاده از خودروهای نامناسب و یا حتی اتوبوس . این ها مواردیست که در تغییر نرخ تور شما تاثیرگذار است .

پس حتما در هنگام ثبت نام تور ، از کیفیت ترانسفر  مطمئن شوید .

 

ویزا :

این مطلب کاملا درست است که ویزا با تصمیم کنسولگری و سفارت کشور مقصد صادر میشود  و آژانس های هواپیمایی مجری آن است .

اما خطای فردی در پر کردن فرم ویزا ، تاریخ ارسال مدارک به سفارت ، تکمیل و یا نقص مدارک در هنگام ارسال مواردیست که عیار آژانس مسافرتی را نشان میدهد .

 

راهنمای فارسی زبان :

در کشورهای مختلف خدمات قابل ارائه توسط راهنما متفاوت است . برای نمونه برای سفر به برزیل یا افریقای جنوبی شما از ایران با راهنمای خود همسفر هستید و در تمام مراحل تور در کنار شما خواهند بود .

اما در بیشتر کشورهای آسیایی راهنما بیشتر زمان پذیرش هتل ، راهنمایی های اولیه ، معرفی کشوری که سفر کرده اید و هماهنگی های لازم جهت تور ها ، مسافران را ملاقات میکند و یا در زمان بروز مشکل برای مسافر همراه آنها خواهد بود . در عین حال ممکن است همین موارد فوق به درستی ارائه نشود .

 

پرواز داخلی :

در کشورهایی که نیاز به 2 پرواز یا بیشتر دارند و یا در تورهای ترکیبی که فاصله بین شهر ها با پرواز انجام میشود مانند پوکت یا لنکاوی فاصله زمانی میان 2 پرواز ، خدمات بار ، کیفیت شرکت هواپیمایی نکاتیست که در مبلغ تور تاثیر زیادی دارد .

 

 

پس توجه داشته باشید که اگر با توجه به نرخ های موجود و منطقی ، تورتان را بسیار ارزان تر خریداری کردید و در هنگام سفر مشکل پرواز یا ویزا برایتان پیش آمد ، ترانسفر به دنبال شما نیامد ، پرواز داخلی شما صادر نشده بود ، هتلتان اجازه ورود به شما نداد ،  بدون اطلاع شما هتل تغییر کرده بود و یا اصلا تور مسافرتی برای شما گرفته نشده بود ، قبل از ابراز نارضایتی به آژانس مسافرتیتان ( البته اگر پاسخگویتان بودند )  در نظر داشته باشید این انتخاب شما بوده است .

 

 

نگران نباشید .ما موظفیم در شفافیت کامل مسافرانمان را آگاه سازیم تا اعتمادشان نسبت به آژانس های هواپیمایی معتبر خدشه دار نشود .

 

در مورد تورهای تخفیف خورده و به اصطلاح تورهای لحظه آخری بحث کاملا متفاوت است که در لینک زیر میتوانید آن را مطالعه بفرمایید .

تورهای لحظه آخری

 

 

برای اطلاع از تورهای تایلند در ادامه با ما همراه شوید

 

 

تور پاتایا نوروز 97

 

شروع نرخ برای هتل های 3 ستاره   3.970.000 تومان 

شروع نرخ برای هتل های 4 ستاره   4.500.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 5 ستاره   5.350.000 تومان

 

 

تور پوکت نوروز 97

 

شروع نرخ برای هتل های 3 ستاره   4.940.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 4 ستاره   5.450.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 5 ستاره  6.370.000 تومان

 

 

تور بانکوک پاتایا نوروز 97

 

شروع نرخ برای هتل های 3 ستاره   4.050.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 4 ستاره   4.570.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 5 ستاره   5.100.000 تومان

 

 

تور بانکوک پوکت نوروز 97

 

شروع نرخ برای هتل های 3 ستاره   4.780.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 4 ستاره   5.350.000 تومان

شروع نرخ برای هتل های 5 ستاره   6.000.000 تومان

 

 

تورهای زمستانی تایلند

 

 

تور ارمنستان نوروز 97

 

 

 

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری  در کانال تلگرام و اینستاگرام با ما همراه باشید .

 تماس بعد از ساعت اداری  09128695387

امتیاز به مطالب
×
همین حالا تماس بگیرید